مشاهده پست

دو شنبه 23 خرداد 1401-20:22

اخبار روزانه (سه شنبه 24 خرداد)


افزایش عرضه سیمان در بازار

با احتمال قطعی یا محدودیت مصرف برق صنایع در فصل تابستان، شاید فرآیند تولید بنگاه‌ها و عرضه محصولات محدود مواجه شود. هم‌اکنون هیچ مشکلی در روند تحویل سیمان از سوی کارخانه‌ها به مصرف‌کنندگان وجود ندارد، تداوم عرضه‌های بالای یک میلیون تن سیمان در بورس کالا به‌صورت هفتگی گویای این امر است. در پی اعلام قطعی احتمالی برق صنایع در تابستان و پیش‌بینی کاهش تولید و محدودیت‌های عرضه، شاهد رشد تقاضای خرید سیمان هستیم که خوشبختانه به دلیل تمرکز معاملات سیمان در بورس کالا و شفافیت این معاملات، امکان مدیریت کارآمد این بازار با تعادل بخشی به عرضه و تقاضا میسر است. 

زمان‌بندی پرداخت سود نقدی "وسپه"

پرداخت سود سهام از کلیه شعب بانک سپه راس ساعت ۱۱ صبح روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۳/۲۸ متوقف و از طریق شرکت با دریافت شماره حساب سهامداران و هماهنگی با امور سهام انجام می‌گردد.

 

افزایش سرمایه 294 درصدی "بسویچ"

مجوز افزایش سرمایه بسویچ به میزان ۲۹۴ درصد برای اصلاح ساختار مالی در اجرای مفاد ماده ۱۴ قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالا‌های ایرانی مصوب ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ مجلس شورای اسلامی صادر شده است.

 

اعلام میزان سود نقدی "دشیمی"

۲۳ خرداد ۱۴۰۱ مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت شیمی دارویی داروپخش (دشیمی) با حضور ۷۶/۳ درصد سهامداران برگزار شد و به ازای هر سهم ۳/۱۲۰ ریال معادل ۹۰ درصد سود کل تقسیم گردید.


افزایش   سرمایه  
2

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : گزارش خالص ارزش دارایی شرکت ها - مبین پیش بینی بازار مبین