مشاهده پست

یک شنبه 22 خرداد 1401-20:37

اخبار روزانه (دوشنبه 23 خرداد)


محدود‌شدن دسترسی معاملاتی متخلفان 3 نماد خودرویی

امروز با توجه به فشار فروش در صنعت خودرو، 3 نماد خودرویی شامل «خگستر»، «خودرو» و «سایپا» که فشار فروش بر آن‌ها وجود داشت، بررسی و در نتیجه دسترسی معاملاتی ۵ کد حقیقی و حقوقی محدود شد. معاونت نظارت بر بازار شرکت بورس تهران، افزود: از میان کدهای اعلام شده، ۳ کد مرتبط با اشخاص حقوقی و ۲ کد مرتبط با اشخاص حقیقی بوده که یک مورد مربوط به رنج منفی و چهار مورد دیگر مرتبط با فشار فروش بوده است. این موضوع در سامانه نظارت جامع شرکت بورس اوراق بهادار تهران (سنجش) ثبت و به این اشخاص حقیقی و حقوقی اطلاع رسانی و دسترسی برخط مستقیم معالاتی (برخط) آن‌ها به مدت ۵ روز کاری محدود شد.

 

افزایش سرمایه 584 درصدی "سخواف"

اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی  نسبت به گزارش توجیهی افزایش سرمایة مورخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ هیئت‌مدیره شرکت مبنی بر لزوم افزایش سرمایه شرکت سیمان مجد خواف از مبلغ ۵۳۰,۲۸۲,۷۶۴,۰۰۰ ریال به مبلغ ۳,۶۲۵,۰۵۴,۹۰۶,۰۰۰ ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها به منظور اصلاح ساختار مالی ارائه گردید.

 

اعلام زمان پرداخت سود نقدی "شبصیر"

برنامه زمان‌بندی پرداخت سود سهام شرکت شبصیر در سال مالی منتهی به ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ بدین صورت است که: سود سهامداران حقیقی، صندوق‌ها و سبد‌های سرمایه‌گذاری سجامی در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸ و فاقد کد سجام در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۲۲ از طریق مراجعه به شعب بانک پارسیان و ارائه کارت ملی و کد بورسی واریز می‌گردد.

 

آغاز عملیات بازارگردانی "بموتو" و "سدشت"

عملیات بازارگردانی یک‌ساله سهام 2 شرکت بورسی با دامنه مظنه 3 درصدی، حداقل حجم معاملات روزانه و سفارش انباشته از شنبه آغاز شد. مدیر عملیات بازار نقد شرکت بورس تهران اعلام کرد: عملیات بازارگردانی 2 شرکت موتوژن و سیمان دشتستان از 21 خرداد آغاز می‌شود.

 


افزایش   سرمایه  
3

اتكاسا
سعید آزمودهء حصار یک شنبه 29 خرداد 1401-20:51 1 پاسخ
مشاهده بیشتر
به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : گزارش خالص ارزش دارایی شرکت ها - مبین پیش بینی بازار مبین