مشاهده پست

دو شنبه 20 دی 1400-8:3

اخبار روزانه (دوشنبه 20 دی ماه)


مکاتبه «کچاد» برای دریافت مجوز افزایش سرمایه 119 درصدی

شرکت چادرملو از مکاتبه با سازمان بورس برای اخذ مجوز افزایش سرمایه 119 درصدی از محل سود انباشته و خروج دستور کار تامین مالی 141 درصدی از محل آورده نقدی در مقطع فعلی خبر داد و با توقف نماد، آماده بازگشایی برای دوشنبه شد. با توجه به درخواستِ سهامدارانِ عمده شرکت به دلیل نزدیک شدن به پایانِ سال مالی و امکانِ افزایش سرمایه از محلِ سودِ سالِ مالی منتهی به اسفند 1400 و وضعیتِ نقدینگیِ بازار سرمایه در مقطعِ فعلی و ...، مکاتبات و مذاکرات لازم با ادارۀ نظارت بر انتشار و ثبت اوراق بهادار سرمایه‌ای سازمان بورس با تمرکز بر اخذ مجوز افزایش سرمایه صرفاً از محل سود انباشته به میزان 6.6 هزار میلیارد تومان در دست انجام بوده و بخش نقدیِ افزایش سرمایه به میزانِ 7.85 هزار میلیارد تومان در مقطعِ فعلی از دستور کار شرکت خارج شده است.  

 

مدیرعامل فرابورس: بررسی تغییر دامنه نوسان در جریان است!

میثم فدایی: طرح‌ها برای تغییر دامنه نوسان توسط هیات مدیره سازمان بورس در حال بررسی است. در دستورالعمل جدید بازارگردانی، برخی اختیارات از جمله تصمیم گیری برای حجم مبنا و دامنه نوسان به بورس‌ها و بازارگردان داده شده است. فرابورس بر همین اساس، برای آن دسته از شرکت‌های پایه که ۲۰ روز متوالی در صف فروش یا خرید باشند و معاملات آنها قفل شده باشد، حجم مبنا را حذف می کند تا زمانی که به تعادل برسد.

 

افزایش قیمت پایه محصولات پتروشیمی

قیمت پایه محصولات پلیمری و شیمیایی برای معامله در بورس کالا از سوی دفتر توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی با نرخ دلار ۲۴۷,۶۶۱.۵ ریالی اعلام شد. هفته قبل قیمت پایه محصولات پلیمری و شیمیایی بر اساس نرخ دلار ۲۴۴,۷۹۴ ریالی اعلام شده بود.

 

افزایش ۲/۵ برابری سرمایه «وگردش»

افزایش سرمایه ۱۵۰ درصدی بانک گردشگری، شهریور ماه امسال و پس از اخذ مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار و مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در اداره ثبت شرکتها، به ثبت رسیده است. افزایش سرمایه بانک که در جلسه مجمع عمومی فوق‌العاده تیرماه سال ۹۹ با حضور اکثریت سهامداران مصوب شد، در جلسه مذکور با موافقت سهامداران، افزایش سرمایه بانک از مبلغ ۶ هزار میلیارد ریال به مبلغ ۱۵ هزار میلیارد ریال از محل آورده نقدی به تصویب رسید. با ثبت افزایش سرمایه فوق الذکر، سرمایه شرکت به مبلغ ۱۵۰۰۰ میلیارد ریال منقسم به ۱۵ میلیارد سهم عادی یک هزار ریالی با نام که تماما پرداخت شده است، رسید و ماده مربوطه در اساسنامه نیز اصلاح شده است.

3

عالی بود ممنون از زحماتتون
طاهر آهن جان دو شنبه 20 دی 1400-17:37 1 پاسخ
مشاهده بیشتر
به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : گزارش خالص ارزش دارایی شرکت ها - مبین پیش بینی بازار مبین