مشاهده پست

سه شنبه 24 خرداد 1401-20:20

اخبار روزانه (چهارشنبه 25 خرداد)


عرضه ٨ محصول پتروشيمی در بورس كالا

معاون معادن و فرآوری مواد وزارت صنعت در نامه‌ای به مرتضی شاه میرزایی مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، خواهان افزایش کف عرضه ۸ گروه کالایی ملتهب با رویکرد واردات و عرضه تلفیقی و پایش مستمر در بورس کالا شد. هشت گروه کالایی شامل ۳۲ هزار تن پلی‌اتیلن ترفتالات بطری (PETBG)  ماه، ۲۶۵ هزار پلی‌اتیلن ترفتالات نساجی (PETTG)، ۷/۶ هزار تن دواتیل هگزانول، ۳۰ هزار تن استایرن منومر، ۲ هزار تن متیلن دی فنیل دی ایزوسبانات خالص (PUREMDI)، ۳ هزار تن تولوئن دی ایزوسیانات (TDI)، ۳/۱ هزار تن پی وی سی امولسیون و ۴۳ هزار تن پی وی سی سوسپانسیون هستند.

 

آغاز عمليات بازارگردانی "وآفر" و "قاروم"

مدیر عملیات بازار شرکت فرابورس پیرو مجوز فعالیت و درخواست صندوق سرمایه‌گذاری تراز ویستا مبنی بر بازارگردانی سهام شرکت سرمایه‌گذاری ارزش آفرینان در تابلو زرد بازار پایه اعلام کرد: بازارگردانی این نماد با استفاده از روش مبتنی بر حراج از شنبه 28 خرداد آغاز می‌شود. همچنین پیرو مجوز فعالیت و درخواست صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی دارا داریوش مبنی بر بازارگردانی سهام شرکت قند ارومیه قابل معامله در بازار پایه فرابورس، بازارگردانی این نماد با استفاده از روش مبتنی بر حراج از شنبه 28 خرداد آغاز می‌شود.

 

افزايش سرمايه ١٠٠ درصدی "بكاب"

تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت صنایع جوشکاب یزد (سهامی عام) در این سازمان مورد بررسی قرار گرفت. بر اساس رسیدگی انجام شده، مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقرّرات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نگردیده و افزایش سرمایه با مشخّصات زیر و با رعایت قوانین و مقرّرات مربوطه، از نظر این سازمان بلامانع می‌باشد.
سرمایه فعلی: ۷۰,۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تعداد سهام قابل انتشار: ۷۰,۱۰۰,۰۰۰ سهم
ارزش اسمی هر سهم: ۱,۰۰۰ ریال
مبلغ افزایش سرمایه: ۷۰,۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
منبع تأمین افزایش سرمایه: ۷۰,۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته
موضوع افزایش سرمایه: اصلاح ساختار مالی

 

زمان‌بندی پرداخت سود نقدی "غصينو"

برنامه زمان‌بندی پرداخت سود نقدی سهام شرکت غصینو در سال مالی ۱۴۰۰ بدین صورت است که: سود سهام سهامداران حقیقی و صندوق‌های سرمایه‌گذاری و سبدگردان‌های سجامی در تاریخ ۱۵ مهرماه ۱۴۰۱ و سهامداران حقیقی غیرسجامی با مراجعه حضوری به بانک صادرات با به همراه داشتن کارت ملی در تاریخ ۱۵ مهرماه ۱۴۰۱ و سهامداران حقوقی سجامی در تاریخ ۱ آذرماه ۱۴۰۱ و صندوق‌های سرمایه‌گذاری و سبدگردان‌ها (غیرسجامی) در تاریخ ۱۵ مهرماه ۱۴۰۱ و سود سهامداران حقوقی غیرسجامی در تاریخ ۱ آبان ماه ۱۴۰۱ پرداخت می‌گردد.


3

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : گزارش خالص ارزش دارایی شرکت ها - مبین پیش بینی بازار مبین