مشاهده پست

یک شنبه 9 مرداد 1401-20:19

اخبار روزانه (دوشنبه 10 مرداد)


عرضه ۶۰۰ دستگاه خودرو ۲۶ مرداد ماه در بورس کالا

طبق اطلاعیه عرضه بازار فیزیکی بورس کالا، ۲۶ مرداد ۳۵۰ دستگاه فیدلیتی و ۲۵۰ دستگاه دیگنیتی متعلق به گروه بهمن موتور راهی تالار صنعتی می‌شود. هر کد ملی مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه و صرفا برای یک دستگاه خودرو است. صدور سند و شماره‌گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود. خریداران جهت تحویل خودرو باید یکی از نمایندگی‌های مجاز بهمن موتور را طبق فهرست انتخاب کنند.

 

آغاز عملیات بازارگردانی "حسیر" و "وسدید" از ۱۱ مرداد

مدیر عملیات بازار شرکت فرابورس پیرو مجوز فعالیت و درخواست صندوق سرمایه گذاری اختصاصی بازارگردانی پاداش پشتیبان پارس مبنی بر بازارگردانی سهام شرکت ریل سیر کوثر قابل معامله در بازار اول فرابورس و سهام گروه صنعتی سدید قابل معامله در تابلو زرد بازار پایه اعلام کرد: بازارگردانی این 2 نماد با استفاده از روش مبتنی بر حراج از سه‌شنبه 11 مرداد آغاز می‌شود. 

 

افزایش سرمایه ۱۴۹ درصدی "کاذر"

شرکت فرآورده‌های نسوز آذر به ترتیب مجوز افزایش سرمایه 149 درصدی را از سازمان بورس گرفت و آماده برگزاری مجمع فوق‌العاده شد. "کاذر" سرمایه فعلی را از 80.4 به 200 میلیارد تومان می‌رساند. تامین مالی این شرکت بورسی از محل سود انباشته اعمال می‌شود تا قادر به اصلاح ساختار مالی شود.

 

افزایش قیمت پایه محصولات پتروشیمی

قیمت پایه محصولات پلیمری و شیمیایی برای معامله در بورس کالا از سوی دفتر توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی به نرخ دلار ۲۶۳۸۴۸ ریالی اعلام شد. بر این اساس، هفته قبل قیمت پایه محصولات پلیمری و شیمیایی بر اساس نرخ دلار ۲۶۱۹۴۴.۵ ریالی اعلام شده بود.


افزایش   سرمایه  
4

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : گزارش خالص ارزش دارایی شرکت ها - مبین پیش بینی بازار مبین