مشاهده پست

یک شنبه 29 خرداد 1401-20:30

اخبار روزانه (دوشنبه 30 خرداد)


افزايش قيمت پايه محصولات پتروشيمی

 قیمت پایه محصولات پلیمری و شیمیایی برای معامله در بورس کالا از سوی دفتر توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی به نرخ دلار ۲۵۱۷۷۳/۵ ریالی اعلام شد. بر این اساس، هفته قبل قیمت پایه محصولات پلیمری و شیمیایی بر اساس نرخ دلار ۲۴۶۶۱۴ ریالی اعلام شده بود.

 

رشد ٦٤ درصدی درآمد "وصندوق"

سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی با سرمایه 4/07 هزار میلیارد تومانی، صورت‌های مالی 12 ماهه حسابرسی نشده را منتشر کرد. براین اساس، "وصندوق" بالغ بر 9/8 هزار میلیارد تومان درآمد عملیاتی، 9/5 هزار میلیارد تومان سود خالص و 2337 ریال سود برای هر سهم محقق کرده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل به ترتیب با رشد 64، 59 و 5 درصدی روبرو شد.

 

زمان‌بندی پرداخت سود "فگستر"

برنامه زمان‌بندی پرداخت سود نقدی سهام شرکت فگستر در سال مالی منتهی به ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ بدین صورت است که: سود سهامداران حقیقی و صندوق‌ها و سبد‌های سرمایه‌گذاری از تاریخ ۱۴۰۱/۴/۲۰ لغایت ۱۴۰۱/۴/۳۱ از طریق سامانه سجام و سود سهامداران حقوقی از تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ لغایت ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ از طریق سامانه سجام به حساب سهامداران پرداخت می‌شود.

 

اعلام میزان و زمان پرداخت سود "شگویا"

در مجمع دیروز مصوب شد به ازای هر سهم مبلغ ۱۲۵ تومان سود میان سهامداران توزیع شود. سود سهام سهامداران حقیقی دارای کد سجام از طریق شماره حساب اعلام شده در سامانه سجام در تاریخ ۱۵ تیرماه ۱۴۰۱ پرداخت می‌گردد. در خصوص پرداخت سود سهام سهامداران حقیقی که فاقد کد سجام می‌باشند از تاریخ ۱۵ مردادماه ۱۴۰۱ با مراجعه به شعب بانک تجارت سراسر کشور و با ارائه اصل و تصویر کارت ملی و اعلام کد سهامداری نسبت به دریافت سود سهام سال مذبور اقدام نمایند.


سود   سهام  
2

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : گزارش خالص ارزش دارایی شرکت ها - مبین پیش بینی بازار مبین