مشاهده پست

شنبه 21 خرداد 1401-20:25

اخبار روزانه (یکشنبه 22 خرداد)


اعلام زمان عرضه اولیه "تپسی"

در حالی‌که 2 هفته از عرضه اولیه 10 درصد از سهام فرانسوز یزد می‌گذرد، پیشگامان فن‌آوری و دانش آرامیس معروف به تپسی هم به‌عنوان 8امین شرکت تازه وارد و نخستین استارت‌آپ، سه‌شنبه 24 خرداد وارد بازار خواهد شد. به این ترتیب، حداکثر سهمیه یک میلیون و 400 هزار سهمی به سرمایه‌گذاران واجد شرایط به روش گشایش در بازار دوم معاملات فرابورس عرضه می‌شود. مشاور عرضه هم کارگزاری بانک تجارت و متعهد خرید تامین سرمایه کاردان است. پس از مرحله اول عرضه اولیه به روش گشایش در مرحله دوم نماد "تپسی" به منظور طی مراحل افزایش سرمایه از محل سلب حق تقدم و صرف سهام متوقف خواهد شد. ارسال سفارش صرفا ً از طریق ایستگاه‌های معاملاتی (نامک) امکان‌پذیر خواهد بود. هم‌چنین 50 درصد از سهام خریداری شده در روز عرضه اولیه توسط سرمایه‌گذاران واجد شرایط تا 90 روز پس از تاریخ عرضه اولیه امکان عرضه نخواهد داشت.

 

قیمت امروز سهام عدالت

ارزش سهام عدالت ۴۹۰ هزارتومانی با احتساب و اعمال تمام افزایش سرمایه‌های شرکت‌های بورسی در این سهام به ۱۱ میلیون و۲۰۷ هزار و۹۴۱ تومان رسید. شاخص کل بازار بورس دیروز نیز با۱۸۸۸ واحد کاهش در ارتفاع ۱/۵۱۸/۴۰۹ و شاخص هم‌وزن در ارتفاع ۴۲۰/۱۸۶ واحدی قرار گرفته است. ارزش معاملات دیروز بازار بورس ۲۹۷۰ میلیارد تومان بود که در نهایت ارزش کل بازار بورس را در رقم ۶۰۱۷ هزار میلیارد تومان قرار داد. 

 

افزایش سرمایه 294 درصدی "بسویچ"

 شرکت پارس سویچ مجوز افزایش سرمایه 294 درصدی را از سازمان بورس گرفت و آماده برگزاری مجمع فوق‌العاده شد. براین اساس، "بسویچ" سرمایه فعلی را از 200 به 788/9 میلیارد تومان می‌رساند. تامین مالی این شرکت بورسی از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها اعمال می‌شود تا صرف اصلاح ساختار مالی شود.

 

زمان‌بندی پرداخت سود نقدی "وبوعلی"

برنامه زمان‌بندی پرداخت سود نقدی سهام شرکت وبوعلی در سال مالی منتهی به ۱۴۰۰/۱۱/۳۰ بدین صورت است که: سود سهامداران حقیقی سجامی در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵ از طریق سامانه سجام پرداخت خواهد شد. سود سهامداران حقیقی غیرسجامی از تاریخ ۱۴۰۱/۶/۵ به حساب بانکی اعلام شده به واحد امور سهام واریز می‌شود.


سهام   عدالت  
3

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : گزارش خالص ارزش دارایی شرکت ها - مبین پیش بینی بازار مبین