مشاهده پست

یک شنبه 19 دی 1400-7:52

اخبار روزانه (یکشنبه 19 دی ماه)


کل محصولات پتروشیمی‌ها در بورس کالا عرضه می‌شود!  

سیف اله امیری مدیر کل دفتر صنایع معدنی وزارت صنعت: بندهای ۶ و ۸ صورتجلسه اخیر کارگروه مدیریت بازار کالاهای پایه مبنی بر عرضه کامل محصولات پتروشیمی که سقف خرید بهین یاب آنها برداشته شده و عرضه DOP از سوی خریداران دی اتیلن هگزانول در بورس کالا ابلاغ شد. طبق بند ۶ صورتجلسه کارگروه تنظیم بازار، خریداران دی اتیلن هگزانول موظف به عرضه DOP تولیدی در بورس کالا هستند و سهمیه خرید این محصول براساس عرضه آن تعیین و جزییات این بند با هماهنگی معاونت معدن و فرآوری مواد و بورس کالا نهایی خواهد شد.

 

افزایش سرمایه 900 درصدی «شرنگی»

شرکت شیمیایی رنگین در نظر دارد سرمایه فعلی را از 10 به 100 میلیارد تومان برساند. تامین مالی این شرکت حاضر در تابلو زرد بازار پایه از دو محل آورده نقدی سهامداران و سود انباشته اعمال و صرف تعمیر و تجهیز خطوط تولید و تامین سرمایه در گردش خواهد شد.

 

تمدید عملیات بازارگردانی 3 شرکت بورسی

مریم کشمیری مدیر عملیات بازار شرکت بورس: عملیات بازارگردانی شرکت پتروشیمی بوعلی سینا، پالایشگاه تهران و شیمیایی سینا به ترتیب تا 13 مهر، 15 خرداد و 17 دی سال 1401 تمدید شد.

 

بانک آینده تا اطلاع ثانوی امکان برگزاری مجمع ندارد!

بانک مرکزی طی نامه‌ای به مدیرعامل بانک آینده اعلام کرد: بازگشت به نامه ۱۱ دی با توجه به مفاد ردیف الف پیوست بند یک از صورتجلسه ۷ اردیبهشت شورای پول و اعتبار و ردیف الف بند دو مصوبه ۳۰ شهریور شورای مذکور در خصوص ضرورت شفاف سازی وضعیت سهامداری آن بانک به منظور اجرای ماده یک قانون اصلاح اجرای سیاست های کلی اصل ۴۴ و با توجه به صدور دستور موقت شعبه سوم دیوان عدالت اداری موضوع نامه صدرالذکر در خصوص اجرای بند الف مصوبه ۳۰ شهریور شورای پول و اعتبار و توقف اجرای نامه های ۷ مهر و ۱۵ آذر این بانک تا حصول شفاف‌سازی لازم مبتنی بر مصوبه ۷ اردیبهشت شورای پول و اعتبار و تا اطلاع ثانوی در این خصوص، برگزاری مجامع عمومی بانک آینده از نظر این بانک امکان پذیر نیست.

4

برای حذف امتیاز لاگین روزانه هیچ توضیحی نمیخواید بدید؟حداقل بگید قضیه چیه تا تکلیفمون رو بدونیم
فرشته ملاکی یک شنبه 19 دی 1400-11:31 1 پاسخ
مشاهده بیشتر
بانک آینده پیرمون کرد
محمد آهن جان یک شنبه 19 دی 1400-10:50 1 پاسخ
مشاهده بیشتر
به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : گزارش خالص ارزش دارایی شرکت ها - مبین پیش بینی بازار مبین