مشاهده پست

چهار شنبه 3 آذر 1400-8:17

اخبار روزانه (چهارشنبه 3 آذر ماه)


مجید عشقی: سازمان بورس در مورد زیان سهامداران صندوق پالایشی از دولت توضیح می‌خواهد!  

صندوق پالایش یکم ۱۰ هزار تومان با یک فرمول مشخص به مردم فروخته شد. در حال حاضر فرمول آن تغییر کرده و اکنون هر سهم آن به ۷ هزار تومان رسیده است. سازمان بورس به‌عنوان یک نهاد غیر دولتی از دولت پاسخی مناسب در این زمینه می‌خواهد؛ مردم معترض هستند و این اعتراض به حق است. بازار آماده جذب نقدینگی مناسبی بود اما با چند تصمیم ناگهانی و چند اظهار نظر و عملکرد نامناسب، این روند مجدد تغییر کرد. با همین تغییر سیاست‌ها است که اعتماد‌ها از بین می‌رود.

 

افزایش سرمایه 158 درصدی «پکرمان»

براین اساس، گروه صنعتی بارز در نظر دارد سرمایه فعلی را از 252/6 به 652/6 میلیارد تومان برساند. تامین مالی این شرکت بورسی در صورت موافقت سازمان بورس از محل آورده نقدی با سلب حق تقدم از سهامداران فعلی به منظور تامین بخشی از منابع مورد نیاز طرح توسعه 44 هزار تنی کارخانه کرمان اعمال خواهد شد.

 

پرداخت سود سهام عدالت، در انتظار تصویب شورای عالی بورس...

رییس سازمان بورس گفت: پیشنهاد پرداخت سود سال جاری سهام عدالت باید در شورای عالی بورس تصویب تا به شرکت ها ابلاغ و طی دو ماه انجام شود. مقرر شد پیشنهادات نهایی پس از اخذ مجوز از طریق شواری عالی بورس به شرکت‌ها ابلاغ شود که طی یکی دو ماه آینده این کار انجام می‌شود.

 

افزایش سرمایه 160 درصدی «وحکمت»  

همچنین بیمه حکمت صبا درصدد است سرمایه فعلی را از 150 به 390/4 میلیارد تومان برساند. تامین مالی این شرکت حاضر در تابلو زرد بازار پایه از دو محل آورده نقدی سهامداران و تجدید ارزیابی دارایی ها با هدف شروع فعالیت قبولی اتکائی، حفظ سطح یک توانگری مالی، افزایش سهم نگهداری در جذب پرتفوهای جدید، افزایش سهم بازار و افزایش سود سرمایه گذاری‌ها اعمال خواهد شد.


افزایش   سرمایه   پالایش  
4

بسیار عالی
عباس کریم زاده چهار شنبه 3 آذر 1400-11:10 1 پاسخ
مشاهده بیشتر
بسیار عالی
عباس کریم زاده چهار شنبه 3 آذر 1400-11:10 1 پاسخ
مشاهده بیشتر
عالی بود ممنون از زحماتتون
محمد آهن جان چهار شنبه 3 آذر 1400-9:44 1 پاسخ
مشاهده بیشتر
به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : گزارش خالص ارزش دارایی شرکت ها - مبین پیش بینی بازار مبین