مشاهده پست

دو شنبه 30 خرداد 1401-20:10


اعلام زمان بازگشايی سهام استقلال

حسین قربان‌زاده، رئیس سازمان خصوصی‌سازی درخصوص باز شدن نماد استقلال گفت: نماد استقلال هفته آینده در فرابورس بازگشایی می‌شود تا مردم بتوانند خریدوفروش کنند. وی در خصوص تاخیر بازگشایی 2 نماد "استقلال" و "پرسپولیس " در بازار سرمایه بیان کرد: تاخیر به‌دلیل این بود که وضعیت بازار سرمایه مناسب نبود؛ این بازگشایی باید زمانی اتفاق می‌افتاد که سهامدار خرد هم متضرر نشود.

 

افزايش سرمايه ٤٠٠ درصدی "فنوال"

گزارش توجیهی هیئت‌مدیره به منظور پیشنهادافزایش سرمایه شرکت گروه کارخانه‌های تولیدی نورد آلمینیوم از مبلغ ۶۷۸/۳۴۷ ریال به مبلغ ۳/۳۹۱/۷۳۵ ریال از محل سود انباشته به منظور خرید ماشین آلات و تجهیزات و همچنین تولید محصول جدید که در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ به تصویب هیئت‌مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده است.

 

زمان‌بندی پرداخت سود "شسپا"

برنامه زمان‌بندی پرداخت سود نقدی سال مالی منتهی به ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ و معوق سال‌های قبل شرکت شسپا بدین صورت است: سود سهامداران حقیقی در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۸ از طریق سامانه سجام و سود متعلق به سبدگردان‌ها در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۸ از طریق سامانه سجام و سود معوق کلیه سهامداران در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۲۹ از طریق سامانه سجام پرداخت خواهد شد.

 

افزایش سرمایه "وشهر" از محل درآمد شهرداری‌ها

رئیس بانک مرکزی گفت: مطالبات شهرداری‌‌ها از دولت باید به نحوی پرداخت شود که بتوانند بدهی‌ها را با بانک شهر تسویه کنند. برای افزایش سرمایه بانک شهر، شهرداری‌ها متعهد شدند ۳ هزار میلیارد تومان پرداخت کنند. برخی از مقررات برای تسهیل فعالیت شهرداری‌ها در بانک‌ها باید در شورای پول و اعتبار بررسی شود. به‌علاوه برنامه‌ریزی شده تا شهرداری‌ها با بانک شهر برای نقد شدن دارایی‌ها تعامل کنند. 

1

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : گزارش خالص ارزش دارایی شرکت ها - مبین پیش بینی بازار مبین