مشاهده پست

دو شنبه 17 مرداد 1401-20:16

اخبار روزانه (سه شنبه 18 مرداد)


افزایش سرمایه ۳۹۳ درصدی "مفاخر"

شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی مجوز افزایش سرمایه 393 درصدی را از سازمان بورس گرفت و آماده برگزاری مجمع فوق‌العاده شد. "مفاخر" سرمایه فعلی را از 17 به 83.8 میلیارد تومان می‌رساند. تامین مالی این شرکت فرابورسی از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها برای اصلاح ساختار مالی اعمال می‌شود. هم‌چنین مجمع فوق‌العاده می‌تواند با انجام افزایش سرمایه از 83.8 به 160 میلیارد تومان از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی موافقت و اختیار عملی شدن آن را به مدّت 2 سال به هیات مدیره تفویض کند تا پس از أخذ مجوز سازمان نسبت به عملی کردن آن اقدام شود.

 

پرداخت سود نقدی "فولای" از ۲۵ مردادماه

برنامه زمان‌بندی پرداخت سود سهام شرکت فولای منتهی به سال ۱۴۰۰ بدین صورت است که: سهامداران حقیقی، حقوقی، صندوق‌های سرمایه‌گذاری و شرکت‌های بازارگردان دارای کد سجام از تاریخ ۱۴۰۱.۵.۲۴ از طریق سامانه سجام پرداخت می‌گردد.

 

افزایش 40 تا 50 درصدی قیمت سهام عدالت!

دبیرکل کانون شرکت‌های سرمایه‌گذاری سهام عدالت گفت: علاوه بر اینکه سود عدالت امسال 2 برابر می‌شود قیمت سهام عدالت نیز به طور میانگین ۴۰ تا ۵۰ درصد افزایش می‌یابد. پیش‌بینی می‌شود سودی که امسال برای سهامداران عدالت جمع‌آوری و پرداخت می‌شود نسبت به سال گذشته حداقل 2 برابر شود و با تلاش اعضای کمیته 3 نفره سهام عدالت امسال تلاش می‌شود که شرکت‌های سرمایه‌پذیر عدالت که طرح توجیهی قابل قبولی ندارند بتوانند سود حداکثری را بین سهامداران عدالت توزیع کنند و پیش‌بینی می‌شود میزان سود سهام عدالت نسبت به سال گذشته صددرصد افزایش یابد. یعنی سود سهام عدالت حداقل دو برابر سال قبل شود.

 

افزایش سرمایه ۱۸۴ درصدی "حبندر"

بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق‌العاده مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ افزایش سرمایۀ شرکت خدمات دریایی و کشتیرانی خط دریا بندر از مبلغ ۱۵۸,۴۳۷ میلیون ریال به‌مبلغ ۴۴۹,۹۹۹ میلیون ریال (از محل مطالبات و آورده نقدی مبلغ ۲۹۱۵۶۲ میلیون ریال) در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده است.


سهام   عدالت  
4

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : گزارش خالص ارزش دارایی شرکت ها - مبین پیش بینی بازار مبین