مشاهده پست

جمعه 3 تیر 1401-20:33

اخبار روزانه (شنبه 4 تیر)


سامانه جديد عرضه پتروشیمی و طلا در بورس كالا

مدیریت عملیات عرضه بورس کالای ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که از ۴ تیرماه سال جاری (شنبه)، عرضه‌های مربوط به تالار پتروشیمی، طلا و حراج باز از طریق سامانه جدید عرضه ثبت و مورد تایید قرار خواهد گرفت. سامانه عملیاتی موسوم به سامانه سیمرغ، به لحاظ تکنولوژی ارتقا یافته که علاوه بر بالارفتن ضریب امنیت، تسهیل عرضه آن هم در نظر گرفته شده است.

 

مرحله سوم واريز سود سهام عدالت

معاون فناوری و توسعه نوآوری شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه گفت: مرحله سوم واریز سود سهام عدالت که مشروط به دریافت شماره شبای جاماندگان است؛ در اواخر تیر انجام می‌شود.

 

زمان‌بندی پرداخت سود نقدی "شتران"

برنامه زمان‌بندی پرداخت سود نقدی سهام شرکت شتران منتهی به سال ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ بدین صورت است که: سود سهامداران حقیقی سجامی از تاریخ ۱۴۰۱/۵/۳۱ و سود صندوق‌های سرمایه‌گذاری از تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۵ لغایت ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ با ارسال نامه رسمی ممهور به مهر صندوق، روزنامه رسمی صاحبان امضاء و ذکر شماره و تاریخ ثبت و کد سهامداری و اعلام شماره حساب بانکی و شماره شبا متعلق به صندوق به حساب واریز می‌گردد. سود سهامداران حقوقی کمتر از ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ سهم از تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱ لغایت ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ و بیشتر از ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ سهم از تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ لغایت ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ با ارسال نامه رسمی ممهور به مهر صندوق، روزنامه رسمی صاحبان امضاء و ذکر شماره و تاریخ ثبت و کد سهامداری و اعلام شماره حساب بانکی و شماره شبا متعلق به صندوق به حساب واریز می‌گردد.

تمديد مهلت استفاده از حق تقدم "فجهان"

با افزایش سرمایهُ شرکت فجهان از مبلغ ۴۰,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال به مبلغ ۶۵,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال (از محل مطالبات و آورده نقدی مبلغ ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال، از محل سود انباشته مبلغ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال) مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام از تاریخ ۱۴۰۱/۴/۴ لغایت تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۳ و شماره حساب‌های ۲۲۴۵۰۵۳۴۵۵ بانک تجارت شعبه مرکزی سیرجان جهت واریز وجوه تعیین شده است.


سهام   عدالت  
3

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : گزارش خالص ارزش دارایی شرکت ها - مبین پیش بینی بازار مبین