مشاهده پست

شنبه 7 اسفند 1400-7:53

اخبار روزانه (شنبه 7 اسفند ماه)


زمان دقیق واگذاری سهام عدالت متوفیان اعلام شد!

مدیر عامل شرکت سپرده گذاری مرکزی: سهام عدالت بیش از ۳ میلیون متوفی تا ۶ ماه آینده به وراث و افراد تحت تکفل واگذار می‌شود. تاکنون حدود سه میلیون نفر از صاحبان سهام عدالت فوت کرده اند که با احتساب وراث و افراد تحت تکفلشان، سهام آن‌ها باید به حدود ۱۲ تا ۱۵ میلیون نفر واگذار شود. طراحی سامانه برای واگذاری سهام عدالت متوفیان به وراث در دست انجام است و پیش بینی می‌کنیم تا حدود شش ماه دیگر این سامانه به سرانجام برسد.  

 

لغو افزایش سرمایه 200 درصدی «زمگسا»

شرکت کشاورزی و دامپروری مگسال از لغو افزایش سرمایه 200 درصدی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و علت آن خبر داد و با توقف نماد روبرو شد. مسعود آقامحمدلو جماعت مدیر مالی "زمگسا": انتشار پیشنهاد هیات مدیره به مجمع فوق العاده 12 شهریور سال 99 در خصوص افزایش سرمایه و نیز ارائه گزارش توجیهی به منظور افزایش 200 درصدی سرمایه از 30 به 90 میلیارد تومان از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی با هدف اصلاح ساختار مالی به تایید هیات مدیره و حسابرس و بازرس قانونی رسیده بود.

 

آغاز عملیات بازارگردانی 2 ساله «مادیرا»

سروش خواجه حق وردی، معاونت نظارت بازار شرکت فرابورس: پیرو مجوز فعالیت و درخواست صندوق سرمایه گذاری اختصاصی بازارگردانی تاک دانا مبنی بر بازارگردانی سهام شرکت صنایع مادیران، بازارگردانی این نماد با استفاده از روش مبتنی بر حراج از یکشنبه 8 اسفند آغاز می‌شود.

 

برنامه افزایش سرمایه 150 درصدی «قمرو»

شرکت قند مرودشت از برنامه افزایش سرمایه 150 درصدی از محل سود انباشته خبر داد."قمرو" در نظر دارد سرمایه فعلی را از 40 به 100 میلیارد تومان برساند. تامین مالی این شرکت بورسی در صورت موافقت سازمان بورس از محل سود انباشته اعمال خواهد شد تا قادر به اصلاح ساختار مالی، حفظ نقدینگی، جبران مخارخ سرمایه ای انجام شده و بهبود سرمایه در گردش شود.

3

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : گزارش خالص ارزش دارایی شرکت ها - مبین پیش بینی بازار مبین