مشاهده پست

شنبه 28 خرداد 1401-20:29

اخبار روزانه (یکشنبه 29 خرداد)


واريز سود رسوبی شركت‌ها به حساب سهامداران

سود سنواتی ۳۷ شرکت تا پایان هفته گذشته به حساب بانکی بیش از 2 میلیون و ۷۰۰ هزار سهامدار از طریق اطلاعات سامانه سجام واریز شده است. شرکت‌های «گروه دارویی برکت، شرکت بهنوش ایران، گروه دارویی البرز (گروه سرمایه‌گذاری البرز)، بانک دی، پالایش نفت تهران، فولاد مبارکه اصفهان، پترو صنعت گامرون، تولید نیروی برق دماوند، شفا دارو، سرمایه‌گذاری ساختمان نوین، بانک سینا، گروه توسعه هنر ایران و غلتک‌سازان سپاهان» از ۱۰ خرداد تا ۲۸ خردادماه سال جاری سود سنواتی خود را به حساب سهامدارانشان واریز کرده‌اند.

 

رشد نرخ سود بازار بين بانكی

بانک مرکزی در تازه‌ترین گزارش از رشد ۰/۱۱ درصدی نرخ سود بازار بین بانکی نسبت به آخرین نرخ هفتگی تا ۲۰/۶۸ درصد خبر داد. بنابراین گزارش این در حالی است که نرخ سود در بازار بین بانکی از چهارم آذر ماه به سطح 21 درصدی ورود کرد و از نیمه دی ماه کاهش یافت و به سطح 20 درصدی بازگشت که به‌نظر می‌رسد با حداقل تغییرات ممکن در محدوده 20 درصدی در حال تثبیت است.

 

زمان‌بندی پرداخت سود "شبندر"

برنامه زمان‌بندی پرداخت سود سهام شرکت شبندر در سال مالی منتهی به ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ بدین صورت است که: سود سهامداران حقیقی سجامی در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱ و سود سهامداران حقوقی و صندوق‌های سرمایه‌گذاری سجامی در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲ از طریق سامانه سجام به حساب آن‌ها واریز می‌گردد. سود سهامداران عمده در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱ به صورت اقساطی در 6 قسط ماهیانه به حساب معرفی شده از طرف سهامداران عمده پرداخت می‌شود.

 

رشد سود عملياتی "والبر"

سود عملیاتی شرکت والبر در سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ در مقایسه با سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ بیش از ۳۰ درصد تغییر داشته است و سود عملیاتی در سال مالی جاری افزایش یافته است.

3

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : گزارش خالص ارزش دارایی شرکت ها - مبین پیش بینی بازار مبین