مشاهده پست

دو شنبه 6 تیر 1401-20:31

اخبار روزانه (سه شنبه 7 تیر)


رشد ١١٨ درصدی سود خالص "فنفت"

شرکت فنفت در ۱۲ ماه منتهی به ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ سود خالص هر سهم ۱,۳۰۴ ریال که نسبت به مدت مشابه ۱۱۸ درصد افزایش داشته است. جمع درآمد‌های عملیاتی با افزایش ۱۰۷ درصدی ۱,۶۵۹,۷۷۱ میلیون ریال می‌باشد. سود خالص این شرکت به ۱,۵۶۵,۱۸۹ میلیون ریال رسید.

 

عرضه اوليه "فرود" در تيرماه

میثم فدایی مدیر عامل فرابورس 2 نماد درج شده در فرابورس را به‌عنوان عرضه اولیه‌های تیرماه نام برده است، یکی از این نماد فولاد شاهرود با نماد فرود می‌باشد. شرکت فولاد شاهرود (سهامی عام) با نماد فرود به عنوان دویست و پنجاه و سومین نماد معاملاتی در بازار دوم فرابورس ایران در ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ درج شد. باتوجه به اطلاعات منتشر شده سایت کدال و باتوجه به برگزاری جلسه معارفه این نماد در روز‌های آینده احتمال عرضه این نماد در هفته دوم تیرماه وجود دارد.

 

افزايش سرمايه "فرابورس"

گزارش توجیهی هیات‌مدیره به منظور پیشنهادافزایش سرمایه شرکت فرابورس ایران از مبلغ ۷,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۸,۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته، سایر اندوخته‌ها به منظور رعایت الزامات مصوبه چهارصد و نهمین صورتجلسه هیات‌مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار که در تاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ به تصویب هیئت‌مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده است.

 

رشد ٨٤ درصدی فروش "شسپا"

شرکت نفت اصفهان در 12 ماهه منتهی به اسفند ماه به سود خالص حسابرسی شده 3426 میلیارد تومانی دست یافت. هم‌چنین فروش این شرکت با 84 درصد رشد به 13198 میلیارد تومان افزایش یافت و در نهایت موجب تحقق سود ناخالص 3562 میلیارد تومانی شد. 


افزایش   سرمایه  
3

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : گزارش خالص ارزش دارایی شرکت ها - مبین پیش بینی بازار مبین