مشاهده پست

چهار شنبه 6 بهمن 1400-8:46

سومین قرعه کشی هفتگی جشنواره زمستانه مبین سرمایه

سومین قرعه کشی هفتگی جشنواره زمستانه مبین سرمایه، امروز (چهارشنبه) مورخ 1400/11/06 از طریق لایو اینستاگرام برگزار می‌شود.


سومین قرعه کشی هفتگی جشنواره زمستانه مبین سرمایه 

با توجه به تغییرات اعمال شده، فرآیند تخصیص امتیاز لاگین متوالی از وبسایت باشگاه مشتریان به سامانه معاملاتی اختصاصی کارگزاری مبین سرمایه «اسمارت» انتقال یافته و در قالب جذاب‌تری به مشتریان ارائه می‌شود. اسمارت، سامانه معاملات آنلاین اختصاصی کارگزاری مبین سرمایه است که با استفاده از به‌روزترین امکانات نرم‌افزاری، رابط کاربری (User Interface) کاربر پسند و ابزار کاربردی مورد نیاز معامله گران بازار سهام توسعه یافته است. هم‌چنین برای کاربرانی که از سامانه معاملاتی اسمارت استفاده می‌کنند، طرح «تخصیص سود روز شمار به مانده حساب» در نظر گرفته شده است. با استفاده از این قابلیت، هم می‌توانید سهام خرید و فروش کنید و هم به مانده حساب معاملاتی شما، سود روز شمار تعلق می‌گیرد. طرح سود به مانده در سامانه اسمارت، در راستای سرمایه گذاری هوشمندانه و به حداقل رساندن هزینه‌های معاملاتی سرمایه گذاران بسیار موثر و کاربردی است. 

 

سیستم امتیازدهی در سامانه اسمارت به شرح زیر است: 

 

فرآیند قرعه کشی جشنواره زمستانی اسمارت

قرعه کشی به صورت هفتگی از طریق لایو اینستاگرام برگزار می‌شود. بدین منظور لازم است که صفحه اینستاگرام کارگزاری مبین سرمایه را دنبال کنید. در ادامه بر اساس لیست شانس‌های کسب شده در هر روز و فهرست نهایی افرادی که شانس شرکت قرعه کشی روز مذکور را کسب کرده‌اند، برای هر جایزه قرعه کشی انجام می‌شود. به‌طور مثال، شرح شانس‌های کسب شده آقای «الف» در طول هفته به شرح زیر است:

  • پس از انجام قرعه کشی جوایز اصلی، یک فهرست نهایی از تمام افرادی که در طول هفته (شنبه تا چهارشنبه) شانس شرکت در قرعه کشی را کسب کرده‌اند، به‌صورت تجمیعی تهیه می‌شود و یک قرعه کشی کلی برای 50 جایزه بعدی، یعنی اشتراک فیلیمو انجام می‌پذیرد.
  • لازم به‌ذکر است که در قرعه کشی هفتگی، هر شخص فقط یکبار شانس برنده شدن دارد و در صورت برنده شدن یک جایزه، امکان دریافت جوایز دیگر را نخواهد داشت.
  • این طرح تا پایان زمستان 1400 است و هر شخص در کل جشنواره، فقط می‌تواند یکبار از 5 جایزه اصلی و یکبار اشتراک فیلیمو برنده شود.

 

برای ثبت نام در سامانه معاملاتی اسمارت و دریافت نام کاربری و رمز عبور، می‌توانید از روش‌های زیر اقدام کنید: 

  1. سامانه ثبت نام غیرحضوری: https://reg.mobinsb.ir/Common/account/login?ReturnUrl=%2F
  2. تماس با واحد پشتیبانی کارگزاری مبین سرمایه: 1579

 

لینک ورود به سامانه معاملاتی اسمارت:

https://smart.mobinsb.ir

3

آیا با عضویت در سامانه اسمارت امتیازات تخفیف روزانه معاملات دیگه به ما تعلق نملگیره؟؟؟؟؟
سجاد رضائي چهار شنبه 6 بهمن 1400-15:23 1 پاسخ
مشاهده بیشتر
بیش از دو هفته است که اسمارت ثبت نام کردم فقط امتیاز معاملات روزانه ام به من تعلق میگیره!امتیاز اولین لاگین و لاگین روزانه اسمارت مبین تا حالا که به ما تعلق نگرفته،چرا؟
عباس کریم زاده چهار شنبه 6 بهمن 1400-12:23 1 پاسخ
مشاهده بیشتر
سلام،خواستم بگم امتیاز ثبت نام و لاگین روزانه رو از کجا میتونیم ببینیم
عباس کریم زاده چهار شنبه 6 بهمن 1400-12:20 1 پاسخ
مشاهده بیشتر
به اشتراک بگذارید :